نشانه های رضایت همسرتان از ازدواج با شما

آیا می خواهید بفهمید که همسرتان از ازدواج با شما خوشحال است؟ این موارد را بررسی کنید و ببینید امتیاز همسر شما چقدر است، سپس سپاسگزار تمام کارهای خوبی باشید که برایتان انجام می دهد.
هر زنی خواهان این است که همسرش از زندگی با او راضی و خوشحال باشد،در زیر هفت نشانه چنین ازدواجی آورده شده است:

1- بوسه های همسرتان :
چنین همسری وقتی از سر کار برمی گردد، در بدو ورود شما را بوسه باران می کند. البته نه از آن بوسه های سطحی و از روی اکراه، بلکه بوسه هایی که با آغوش گرفتن همراه باشد و از ته دل صورت گیرد. بوسه هایی ممتد که به شما ثابت می کند بدون شک از اینکه دوباره در خانه و پیش شماست، خوشحال است. علامتی قطعی که نشان می دهد او ازدواج موفقی داشته است.

 

2- میزان ارتباطات با همسر :
وقتی مردی به یک ماموریت کاری می رود هر روز با شما ارتباط برقرار می کند و به شما می گوید که چقدر دلش برایتان تنگ شده است. مردی که از ازدواجش راضی باشد، اصولا وقتی راه دور می رود، دلتنگ همسرش می شود. او می خواهد با شما باشد و نمی تواند صبر کند تا به خانه و نزد شما برسد. وقتی زنگ می زند قربان صدقه شما می رود و هر کلمه اش را از ته دل می گوید، همسرتان اطمینان 100 درصدی به شما دارد و البته شما هم این را می دانید.
3- "دوستت دارم" های همسر :
همسرتان نسبت به شما ابراز عشق می کند و هر روز هم این کار را انجام می دهد و شما هم پاسخش را می دهید. این مکالمه هیچ وقت تازگی اش را از دست نمی دهد. او مانند همسری نیست که بعد از سالها زندگی گلایه می کند که :«تو به من ابراز علاقه نمی کنی» و جواب می شنود: «من در اول زندگیمان این را به تو گفتم، هر وقت تغییری در آن ایجاد شود خبرت می کنم». این کلام یک همسر وفادار و عاشق نیست، او هر روز علاقه اش را به شما نشان می دهد، چرا که هر روز می خواهد این مسئله را به شما یادآوری کند. او ابراز علاقه به شما را دوست دارد، برای اینکه عمیقا احساس علاقه می کند و می داند که چقدر برای شما مهم است که این کلمات را بشنوید.

4- کمک دست بودن همسرتان :
چنین همسری در خانه با شما همکاری می کند، او می خواهد بار شما را سبک کند و سهمش را از کارهای خانه انجام دهد و حتی گاهی وقتی که شما کسالت دارید، بیش از سهمش کار می کند. همسرتان همکار خوبی در سر و سامان دادن خانه و مناسب کردن آن برای زندگی می باشد و همین را به فرزندانتان نیز آموزش می دهد. او می داند مسئولیت پرورش فرزندان فقط بر عهده شما نیست، بلکه بر عهده او نیز هست. مسئولیتی که او مایل است در انجام آن سهیم باشد، چرا که همسرتان به شما و فرزندانتان علاقه دارد، به عبارت دیگر او عضو فعالی در شاد کردن زندگی برای خانواده اش است.

5- تحسین های همسر :
همسری که از ازدواج با شما راضی است، از شما تعریف و تمجید می کند. او شما و کاری را که انجام می دهید، می بیند. بعضی وقت ها ناگهان متوجه می شوید که به شما خیره شده است، او نمی تواند جلوی این کارش را بگیرد. شما عمیقا او را تحت تاثیر قرار داده اید، همسرتان هرگز از نگاه کردن به شما خسته نمی شود، او عقیده دارد شما زیبا هستید و اهمیتی هم ندارد جسمتان در طول زمان چه تغییراتی بکند. همسرتان ایرادهای شما را نمی بیند، در واقع عشق کورش کرده است.

6- دلداری دادن همسر :
وقتی شما گریه می کنید، همسرتان در آغوشتان می گیرد، زمانی که دل شکستگی و نا امیدی بر شما چیره شده است، او همراه شماست. او نهایت سعیش را می کند تا متوجه حسی شود که شما تجربه می کنید. هرچند همیشه به طور کامل موفق نمی شود، ولی در زمان سختی ها سعی می کند موجبات راحتی شما را فراهم کند. اگر شما هم عاقل باشید، از این کارش استقبال می کنید.


7- درد دل کردن با همسر :
او آرزوها و افسوس هایش را با شما در میان می گذارد، این کار برای او به اندازه ای که برای شما آسان است، آسان نیست. او باید مطمئن باشد که گفتن این چیزها، به شما آسیب نمی زند و شما نیز به او قوت قلب خواهید داد. وقتی همسرتان می خواهد پرده از روی قلبش بردارد و از برنامه ها و آرزوهایش در مورد شغلش با شما سخن می گوید، اطمینان دارد که شما گوش می کنید و اهمیت قائلید. او می داند که شما راهنمای شخصی او هستید و همچنین اطمینان دارد که عشقتان آنقدر عمیق هست که شما بخواهید بدانید و متوجه باشید که چه چیز او را آزرده است. 
مردی که از ازدواجش راضی باشد، مطمئنا می تواند این کارها را انجام دهد.